Počasie Veinte de Noviembre, San Luis Potosí dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Veinte de Noviembre, San Luis Potosí na 10 dní.
Utorok 19. máj
32 / 19°C
| 5.3 mm | 17 km/h |
| 26 °C | 28 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 33 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:14
PO HODINÁCH
západ slnka 19:14
|
|
Predpoveď počasia Veinte de Noviembre, San Luis Potosí, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 95 % | 20 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 1% | |
| 01:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 23 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 95 % | 19 °C | 14 % | 0% | 5% | 6% | 3% | |
| 02:00
10:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
0,9 mm | 7.4 m/s27 km/h severný |
1014 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 0% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 95 % | 18 °C | 50 % | 22% | 49% | 3% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 94 % | 18 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| silné dažďové prehánky |
19 °C 22 °C |
1,1 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1015 hPa | 97 % | 18 °C | 25 % | 0% | 14% | 14% | 0% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 19 °C 22 °C |
0,4 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 97 % | 18 °C | 74 % | 5% | 57% | 19% | 28% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 96 % | 19 °C | 21 % | 4% | 12% | 7% | 2% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 85 % | 19 °C | 9 % | 0% | 2% | 0% | 7% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1015 hPa | 66 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1015 hPa | 56 % | 18 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 54 % | 18 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 49 % | 18 °C | 25 % | 0% | 3% | 8% | 17% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 43 % | 17 °C | 35 % | 0% | 1% | 5% | 32% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1010 hPa | 39 % | 16 °C | 50 % | 0% | 0% | 10% | 46% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 38 % | 15 °C | 46 % | 0% | 0% | 8% | 42% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 31 °C 31 °C |
0,4 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 33 % | 12 °C | 79 % | 0% | 0% | 33% | 71% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 28 °C 30 °C |
0,8 mm | 5.5 m/s20 km/h východný |
1010 hPa | 53 % | 17 °C | 35 % | 0% | 0% | 9% | 32% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 25 °C 28 °C |
0,7 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 73 % | 19 °C | 93 % | 0% | 5% | 50% | 87% | |
| 19:00
03:00
| dažďové prehánky | 21 °C 24 °C |
0,8 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 20 °C | 85 % | 0% | 49% | 15% | 68% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 18 °C | 98 % | 0% | 4% | 95% | 77% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 92 % | 19 °C | 95 % | 3% | 4% | 40% | 92% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 91 % | 18 °C | 99 % | 1% | 4% | 68% | 98% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 89 % | 18 °C | 97 % | 0% | 0% | 34% | 97% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 90 % | 18 °C | 98 % | 0% | 0% | 68% | 97% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 89 % | 17 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1014 hPa | 90 % | 17 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 92 % | 17 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1016 hPa | 97 % | 17 °C | 97 % | 3% | 97% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 94 % | 17 °C | 17 % | 7% | 17% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 95 % | 17 °C | 11 % | 8% | 11% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 30 °C |
4,5 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1014 hPa | 52 % | 17 °C | 26 % | 0% | 0% | 2% | 25% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 71 % | 18 °C | 91 % | 0% | 1% | 3% | 91% | |
Veinte de Noviembre, San Luis Potosí, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,9792; -100,0498
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 276
Nadmorská výška: 1008 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Ciudad Fernández, Ciudad Fernández
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Veinte de Noviembre, San Luis Potosí, Mexiko. Predpoveď počasia Veinte de Noviembre, San Luis Potosí.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Veinte de Noviembre, San Luis Potosí dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Veinte de Noviembre, San Luis Potosí
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 20:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:39 | 19.05.2026 22:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |