Počasie Ventanilla dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ventanilla na 10 dní.
Utorok 28. apríl
35 / 20°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 20 °C | 21 °C | 05:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 06:00 | |
| 35 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 06:26
západ slnka 19:21
PO HODINÁCH
západ slnka 19:21
|
|
Predpoveď počasia Ventanilla, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 55 % | 14 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 61 % | 14 °C | 47 % | 0% | 0% | 0% | 47% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1014 hPa | 67 % | 15 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 15 °C | 36 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 70 % | 14 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 69 % | 14 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 64 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1012 hPa | 10 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1009 hPa | 14 % | 3 °C | 66 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 13 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 36 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1010 hPa | 13 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1007 hPa | 23 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
Ventanilla, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,8611; -103,9953
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 1309 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
- Bolaños, Tuxpan de Bolaños
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ventanilla, Mexiko. Predpoveď počasia Ventanilla.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ventanilla dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ventanilla
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 19:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:53 | 12:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 19:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:35 | 20:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:07 | 20:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:07 | 28.04.2026 04:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |