Počasie Ventanilla dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ventanilla na 10 dní.
Streda 29. apríl
36 / 20°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 23 °C | 25 °C | 00:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 06:00 | |
| 36 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 33 °C | 18:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 19:21
PO HODINÁCH
západ slnka 19:21
|
|
Predpoveď počasia Ventanilla, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 13 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 36 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1010 hPa | 13 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1007 hPa | 23 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 56 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 67 % | 13 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 17 % | 6 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1005 hPa | 30 % | 12 °C | 64 % | 0% | 0% | 2% | 64% | |
Ventanilla, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,8611; -103,9953
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 1309 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
- Bolaños, Tuxpan de Bolaños
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ventanilla, Mexiko. Predpoveď počasia Ventanilla.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ventanilla dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ventanilla
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 19:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:53 | 12:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 19:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 20:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:06 | 20:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:59 | 29.04.2026 04:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |