Počasie Ventanilla dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ventanilla na 10 dní.
Sobota 2. máj
32 / 19°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 22 °C | 25 °C | 00:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 29 °C | 18:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 19:22
PO HODINÁCH
západ slnka 19:22
|
|
Predpoveď počasia Ventanilla, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 16 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1012 hPa | 79 % | 14 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 18 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1010 hPa | 28 % | 9 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1015 hPa | 69 % | 15 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 22 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1010 hPa | 23 % | 6 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Ventanilla, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,8611; -103,9953
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 1309 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
- Bolaños, Tuxpan de Bolaños
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ventanilla, Mexiko. Predpoveď počasia Ventanilla.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ventanilla dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ventanilla
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:52 | 12:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 19:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 20:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 20:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 19:37 | 02.05.2026 06:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |