Počasie Pilar Tree pozajtra
| 3 °C | -1 °C | 09:00 | |
| 7 °C | 3 °C | 12:00 | |
| 10 °C | 6 °C | 15:00 | |
| 4 °C | 1 °C | 21:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 20:29
PO HODINÁCH
západ slnka 20:29
Predpoveď počasia Pilar Tree 28. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 10 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota -3 °C.Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 49,8167; -56,4649
nadmorská výška: 164 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pilar Tree, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
05:00
| oblačno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1029 hPa | 85 % | -4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:30
06:00
| polojasno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1029 hPa | 85 % | -5 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 02:30
07:00
| oblačno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1028 hPa | 84 % | -5 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 03:30
08:00
| oblačno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1028 hPa | 82 % | -5 °C | 59 % | 0% | 0% | 0% | 59% | |
| 04:30
09:00
| oblačno | -3 °C -7 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1027 hPa | 81 % | -5 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 05:30
10:00
| oblačno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1027 hPa | 80 % | -5 °C | 100 % | 0% | 6% | 0% | 100% | |
| 06:30
11:00
| oblačno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1027 hPa | 79 % | -5 °C | 100 % | 0% | 7% | 0% | 100% | |
| 07:30
12:00
| oblačno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1028 hPa | 74 % | -4 °C | 85 % | 0% | 3% | 0% | 85% | |
| 08:30
13:00
| jasno | 1 °C -3 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1028 hPa | 64 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:30
14:00
| jasno | 3 °C -1 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1027 hPa | 54 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:30
15:00
| jasno | 5 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1026 hPa | 47 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
16:00
| jasno | 6 °C 2 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1026 hPa | 44 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:30
17:00
| jasno | 7 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1026 hPa | 44 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:30
18:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1026 hPa | 43 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:30
19:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1025 hPa | 38 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1025 hPa | 37 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:30
21:00
| oblačno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1025 hPa | 37 % | -4 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 17:30
22:00
| oblačno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1025 hPa | 37 % | -4 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 18:30
23:00
| oblačno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1025 hPa | 40 % | -4 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 19:30
00:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1025 hPa | 46 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:30
01:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1025 hPa | 55 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 21:30
02:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1026 hPa | 59 % | -3 °C | 99 % | 0% | 0% | 9% | 99% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| oblačno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1025 hPa | 65 % | -3 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 09:30
14:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1025 hPa | 51 % | -3 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 15:30
20:00
| polojasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1022 hPa | 36 % | -3 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 21:30
02:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1022 hPa | 67 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Pilar Tree, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 49,8167; -56,4649
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pilar Tree, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Pilar Tree.
Pilar Tree - počasie v okolí - väčšie mestá
Pilar Tree - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pilar Tree dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pilar Tree
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:13 | 14:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 21:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:36 | 21:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:43 | 22:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:14 | 28.04.2026 04:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |