Počasie Sainte-Suzanne dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sainte-Suzanne na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
28 / 24°C
| 1.8 mm | 8 km/h |
| 24 °C | 28 °C | 04:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 10:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 16:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 22:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 17:55
PO HODINÁCH
západ slnka 17:55
|
|
Predpoveď počasia Sainte-Suzanne, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 21 °C | 12 % | 0% | 8% | 5% | 0% | |
| 10:00
08:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1017 hPa | 74 % | 22 °C | 24 % | 0% | 15% | 13% | 0% | |
| 16:00
14:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
1,3 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1015 hPa | 77 % | 22 °C | 78 % | 0% | 11% | 75% | 0% | |
| 22:00
20:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1018 hPa | 93 % | 22 °C | 28 % | 0% | 9% | 21% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 87 % | 19 °C | 77 % | 0% | 73% | 16% | 0% | |
| 10:00
08:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 67 % | 20 °C | 21 % | 0% | 15% | 14% | 0% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 20 °C | 67 % | 0% | 39% | 60% | 0% | |
| 22:00
20:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 83 % | 20 °C | 46 % | 0% | 31% | 26% | 0% | |
Sainte-Suzanne, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -20,9062; 55,6079
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Počet obyvateľov: 20 530
Nadmorská výška: 10 m
Administratívna časť:
- Réunion, Saint Denis
- Département de La Réunion, Réunion
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sainte-Suzanne, Réunion. Predpoveď počasia Sainte-Suzanne.
Sainte-Suzanne - počasie v okolí - väčšie mestá
Sainte-Suzanne - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sainte-Suzanne dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sainte-Suzanne
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 17:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 11:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 18:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 18:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 19:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 16:22 | 30.04.2026 05:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |