Počasie Bistra, Alba dnes
| 15 °C | 14 °C | 16:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 18:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 20:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 22:00 |
východ slnka 05:51
západ slnka 20:56
PO HODINÁCH
západ slnka 20:56
Predpoveď počasia Bistra, Alba 17. máj 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie slabý dážď, poludnie spočiatku slabý dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 15 °C. Úhrn zrážok 3,9 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 6 °C. Úhrn zrážok 0,7 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bistra, Alba, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1000 hPa | 87 % | 7 °C | 97 % | 0% | 26% | 92% | 64% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
999 hPa | 86 % | 7 °C | 96 % | 0% | 28% | 51% | 91% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
999 hPa | 88 % | 7 °C | 89 % | 0% | 14% | 40% | 82% | |
| 03:00
02:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
999 hPa | 89 % | 6 °C | 76 % | 0% | 9% | 27% | 71% | |
| 04:00
03:00
| oblačno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
999 hPa | 93 % | 6 °C | 85 % | 7% | 17% | 31% | 81% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
999 hPa | 95 % | 5 °C | 94 % | 22% | 38% | 39% | 88% | |
| 06:00
05:00
| hmla | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1000 hPa | 95 % | 5 °C | 98 % | 32% | 50% | 78% | 87% | |
| 07:00
06:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1001 hPa | 95 % | 7 °C | 96 % | 29% | 52% | 64% | 89% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1002 hPa | 93 % | 9 °C | 89 % | 20% | 57% | 18% | 73% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1002 hPa | 85 % | 9 °C | 98 % | 7% | 66% | 24% | 93% | |
| 10:00
09:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1003 hPa | 80 % | 9 °C | 99 % | 0% | 50% | 26% | 99% | |
| 11:00
10:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1004 hPa | 79 % | 8 °C | 98 % | 0% | 30% | 41% | 97% | |
| 12:00
11:00
| slabý dážď | 13 °C 12 °C |
0,2 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1004 hPa | 71 % | 7 °C | 100 % | 0% | 86% | 95% | 97% | |
| 13:00
12:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1005 hPa | 79 % | 8 °C | 95 % | 0% | 43% | 59% | 86% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1005 hPa | 67 % | 7 °C | 85 % | 0% | 46% | 71% | 47% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 69 % | 8 °C | 93 % | 0% | 64% | 60% | 69% | |
| 16:00
15:00
| dážď | 15 °C 14 °C |
0,3 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 72 % | 9 °C | 96 % | 0% | 43% | 30% | 92% | |
| 17:00
16:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 69 % | 8 °C | 99 % | 0% | 47% | 41% | 98% | |
| 18:00
17:00
| silný dážď | 14 °C 13 °C |
1,3 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 73 % | 9 °C | 100 % | 0% | 45% | 51% | 99% | |
| 19:00
18:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
0,7 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1008 hPa | 90 % | 10 °C | 100 % | 0% | 56% | 94% | 98% | |
| 20:00
19:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
0,4 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 97 % | 10 °C | 100 % | 0% | 16% | 98% | 96% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1009 hPa | 98 % | 10 °C | 99 % | 0% | 4% | 89% | 97% | |
| 22:00
21:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1009 hPa | 96 % | 9 °C | 68 % | 0% | 7% | 57% | 27% | |
| 23:00
22:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1009 hPa | 94 % | 8 °C | 80 % | 0% | 1% | 79% | 2% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 91 % | 8 °C | 90 % | 0% | 2% | 89% | 6% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 8 °C | 95 % | 0% | 18% | 93% | 1% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 5% | 100% | 65% | 0% | |
| 03:00
02:00
| hmla | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 85% | 100% | 87% | 2% | |
| 04:00
03:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 90% | 100% | 96% | 0% | |
| 05:00
04:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 99% | 100% | 100% | 0% | |
| 06:00
05:00
| slabý dážď | 9 °C 8 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 100% | 100% | 100% | 0% | |
| 07:00
06:00
| slabý dážď | 9 °C 8 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 93% | 100% | 89% | 0% | |
| 08:00
07:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 78% | 100% | 76% | 1% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 8 °C 7 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 50% | 100% | 75% | 5% | |
| 10:00
09:00
| slabý dážď | 9 °C 8 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 66% | 100% | 99% | 29% | |
| 11:00
10:00
| slabý dážď | 9 °C 8 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 42% | 100% | 95% | 0% | |
| 12:00
11:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 30% | 100% | 74% | 0% | |
| 13:00
12:00
| slabý dážď | 9 °C 8 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 79% | 100% | 39% | 0% | |
| 14:00
13:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 92 % | 8 °C | 100 % | 35% | 100% | 9% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 92 % | 8 °C | 100 % | 5% | 100% | 0% | 0% | |
| 16:00
15:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 17:00
16:00
| slabý dážď | 11 °C 10 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 88 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 18:00
17:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 89 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 19:00
18:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 91 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 20:00
19:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1015 hPa | 98 % | 8 °C | 75 % | 0% | 75% | 0% | 0% | |
| 22:00
21:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 98 % | 7 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 23:00
22:00
| oblačno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 98 % | 6 °C | 48 % | 1% | 47% | 0% | 2% | |
Bistra, Alba, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,3782; 23,1008
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 4 942
Nadmorská výška: 557 m
Administratívna časť:
- Judeţul Alba, Alba Iulia
- Comuna Bistra, Bistra, Alba
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bistra, Alba, Rumunsko. Predpoveď počasia Bistra, Alba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bistra, Alba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Bistra, Alba
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Bistra, Alba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 20:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 15:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 21:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 22:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:34 | 23:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 05:39 | 17.05.2026 22:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |