Počasie Bistra, Alba týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Bistra, Alba na tento a budúci týždeň.
Streda 20. máj
15 / 6°C
| 10.0 mm | 6 km/h |
| 6 °C | 5 °C | 03:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 09:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 15:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 21:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 21:00
PO HODINÁCH
západ slnka 21:00
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bistra, Alba, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1016 hPa | 89 % | 4 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 14 °C 13 °C |
4,8 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1017 hPa | 66 % | 7 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
15 °C 15 °C |
5,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1016 hPa | 84 % | 12 °C | 85 % | 0% | 13% | 25% | 80% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1016 hPa | 96 % | 10 °C | 44 % | 0% | 1% | 9% | 38% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 9 °C 8 °C |
0,8 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1016 hPa | 94 % | 8 °C | 89 % | 0% | 0% | 15% | 88% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
2,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1016 hPa | 93 % | 10 °C | 100 % | 0% | 12% | 100% | 48% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,2 mm | 4.2 m/s15 km/h severný |
1015 hPa | 65 % | 10 °C | 61 % | 0% | 36% | 24% | 22% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1016 hPa | 86 % | 10 °C | 70 % | 0% | 58% | 13% | 16% | |
Bistra, Alba, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,3782; 23,1008
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 4 942
Nadmorská výška: 557 m
Administratívna časť:
- Judeţul Alba, Alba Iulia
- Comuna Bistra, Bistra, Alba
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bistra, Alba, Rumunsko. Predpoveď počasia Bistra, Alba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bistra, Alba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bistra, Alba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 21:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 15:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 21:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:25 | 22:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:28 | 23:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 08:51 | 21.05.2026 01:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |