Počasie Bistra, Alba vikend
Predpoveď počasia pre mesto Bistra, Alba na tento alebo budúci víkend.
Piatok 22. máj
17 / 12°C
| 2.4 mm | 13 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 03:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 09:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 15:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 21:00 |
východ slnka 05:46
západ slnka 21:02
PO HODINÁCH
západ slnka 21:02
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bistra, Alba, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,8 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1017 hPa | 85 % | 9 °C | 100 % | 0% | 16% | 100% | 44% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
1,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 87 % | 11 °C | 95 % | 0% | 64% | 80% | 34% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 17 °C |
0,5 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 73 % | 12 °C | 44 % | 0% | 17% | 32% | 14% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 77 % | 9 °C | 29 % | 0% | 9% | 6% | 17% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 9 °C | 35 % | 0% | 22% | 14% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 73 % | 10 °C | 7 % | 0% | 5% | 3% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 48 % | 7 °C | 68 % | 0% | 4% | 68% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 71 % | 7 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Bistra, Alba, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,3782; 23,1008
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 4 942
Nadmorská výška: 557 m
Administratívna časť:
- Judeţul Alba, Alba Iulia
- Comuna Bistra, Bistra, Alba
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bistra, Alba, Rumunsko. Predpoveď počasia Bistra, Alba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bistra, Alba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bistra, Alba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 21:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 15:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 21:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:23 | 22:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:23 | 23:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:34 | 23.05.2026 02:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |