Počasie Bistra, Alba pozajtra
| 10 °C | 9 °C | 09:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 12:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 15:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 21:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 20:59
PO HODINÁCH
západ slnka 20:59
Predpoveď počasia Bistra, Alba 19. máj 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa zamračené. Najvyššia teplota 15 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 6 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bistra, Alba, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| hmla | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1015 hPa | 98 % | 6 °C | 66 % | 62% | 65% | 0% | 0% | |
| 01:00
00:00
| hmla | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1015 hPa | 97 % | 5 °C | 46 % | 36% | 46% | 0% | 0% | |
| 02:00
01:00
| hmla | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1015 hPa | 97 % | 5 °C | 75 % | 25% | 75% | 0% | 0% | |
| 03:00
02:00
| oblačno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1015 hPa | 96 % | 5 °C | 73 % | 14% | 73% | 0% | 0% | |
| 04:00
03:00
| oblačno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1015 hPa | 96 % | 6 °C | 85 % | 4% | 85% | 0% | 1% | |
| 05:00
04:00
| oblačno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1015 hPa | 96 % | 6 °C | 78 % | 4% | 75% | 0% | 7% | |
| 06:00
05:00
| oblačno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1015 hPa | 94 % | 5 °C | 66 % | 7% | 37% | 0% | 43% | |
| 07:00
06:00
| oblačno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 94 % | 6 °C | 76 % | 13% | 23% | 0% | 68% | |
| 08:00
07:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 90 % | 6 °C | 75 % | 18% | 28% | 0% | 64% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 85 % | 7 °C | 75 % | 7% | 15% | 0% | 71% | |
| 10:00
09:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1015 hPa | 70 % | 6 °C | 62 % | 5% | 54% | 0% | 17% | |
| 11:00
10:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 59 % | 5 °C | 85 % | 1% | 80% | 0% | 25% | |
| 12:00
11:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 54 % | 4 °C | 85 % | 0% | 81% | 0% | 24% | |
| 13:00
12:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 52 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 49% | |
| 14:00
13:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 52 % | 4 °C | 98 % | 0% | 84% | 1% | 85% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 55 % | 5 °C | 98 % | 0% | 62% | 1% | 95% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 8 °C | 94 % | 0% | 64% | 3% | 84% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1016 hPa | 89 % | 4 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 14 °C 13 °C |
4,8 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1017 hPa | 66 % | 7 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
15 °C 15 °C |
5,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1016 hPa | 84 % | 12 °C | 85 % | 0% | 13% | 25% | 80% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1016 hPa | 96 % | 10 °C | 44 % | 0% | 1% | 9% | 38% | |
Bistra, Alba, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,3782; 23,1008
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 4 942
Nadmorská výška: 557 m
Administratívna časť:
- Judeţul Alba, Alba Iulia
- Comuna Bistra, Bistra, Alba
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bistra, Alba, Rumunsko. Predpoveď počasia Bistra, Alba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bistra, Alba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bistra, Alba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 20:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 15:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 21:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:27 | 22:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:30 | 23:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 07:33 | 20.05.2026 00:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |