Počasie Buhalnița dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Buhalnița na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
21 / 13°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
| 17 °C | 16 °C | 09:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 15:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 21:00 |
východ slnka 05:25
západ slnka 20:53
PO HODINÁCH
západ slnka 20:53
|
|
Predpoveď počasia Buhalnița, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1023 hPa | 67 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 01:00
00:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1023 hPa | 70 % | 8 °C | 11 % | 0% | 0% | 6% | 5% | |
| 02:00
01:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1023 hPa | 73 % | 8 °C | 43 % | 0% | 2% | 0% | 42% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1023 hPa | 75 % | 8 °C | 16 % | 0% | 13% | 1% | 3% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1024 hPa | 68 % | 10 °C | 97 % | 0% | 23% | 97% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severný |
1022 hPa | 45 % | 9 °C | 100 % | 0% | 7% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1022 hPa | 71 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1022 hPa | 78 % | 9 °C | 16 % | 0% | 8% | 15% | 0% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severozápadný |
1022 hPa | 71 % | 13 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 39 % | 8 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severozápadný |
1021 hPa | 55 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Buhalnița, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 47,3789; 26,9155
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 1 686
Nadmorská výška: 172 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Buhalnița, Rumunsko. Predpoveď počasia Buhalnița.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Buhalnița dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Buhalnița
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:25 | 20:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 15:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:47 | 21:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:58 | 22:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:52 | 23:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:33 | 24.05.2026 02:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |