Počasie Buhalnița dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Buhalnița na 10 dní.
Piatok 29. máj
14 / 8°C
| 9.4 mm | 6 km/h |
| 8 °C | 6 °C | 03:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 09:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 15:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 21:00 |
východ slnka 05:21
západ slnka 20:58
PO HODINÁCH
západ slnka 20:58
|
|
Predpoveď počasia Buhalnița, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 78 % | 4 °C | 14 % | 0% | 1% | 13% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 12 °C 11 °C |
3,9 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1015 hPa | 62 % | 5 °C | 53 % | 0% | 6% | 9% | 45% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
5,3 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1013 hPa | 80 % | 10 °C | 45 % | 0% | 4% | 42% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,2 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1014 hPa | 96 % | 9 °C | 60 % | 0% | 27% | 53% | 0% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
1,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1013 hPa | 95 % | 7 °C | 97 % | 0% | 0% | 93% | 71% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
1,2 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1013 hPa | 92 % | 7 °C | 98 % | 0% | 48% | 64% | 91% | |
Buhalnița, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 47,3789; 26,9155
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 1 686
Nadmorská výška: 172 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Buhalnița, Rumunsko. Predpoveď počasia Buhalnița.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Buhalnița dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Buhalnița
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:21 | 20:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 15:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:42 | 21:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:51 | 22:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:41 | 23:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 18:25 | 29.05.2026 03:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |