Počasie Buhalnița dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Buhalnița na 10 dní.
Utorok 26. máj
24 / 16°C
| 0.0 mm | 23 km/h |
| 16 °C | 15 °C | 03:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 05:23
západ slnka 20:55
PO HODINÁCH
západ slnka 20:55
|
|
Predpoveď počasia Buhalnița, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 67 % | 9 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 65 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severozápadný |
1016 hPa | 42 % | 10 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 71 % | 14 °C | 46 % | 0% | 0% | 46% | 0% | |
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 60 % | 10 °C | 22 % | 0% | 10% | 21% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 40 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 37 % | 4 °C | 68 % | 0% | 0% | 68% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1009 hPa | 46 % | 4 °C | 90 % | 0% | 0% | 90% | 0% | |
Buhalnița, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 47,3789; 26,9155
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 1 686
Nadmorská výška: 172 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Buhalnița, Rumunsko. Predpoveď počasia Buhalnița.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Buhalnița dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Buhalnița
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:23 | 20:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 15:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:45 | 21:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:55 | 22:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:48 | 23:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 14:57 | 26.05.2026 02:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |