Počasie Buhalnița dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Buhalnița na 10 dní.
Pondelok 25. máj
23 / 13°C
| 0.1 mm | 21 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 03:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 05:24
západ slnka 20:54
PO HODINÁCH
západ slnka 20:54
|
|
Predpoveď počasia Buhalnița, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1022 hPa | 78 % | 9 °C | 16 % | 0% | 8% | 15% | 0% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severozápadný |
1022 hPa | 71 % | 13 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 39 % | 8 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severozápadný |
1021 hPa | 55 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 67 % | 9 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 65 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severozápadný |
1016 hPa | 42 % | 10 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 71 % | 14 °C | 46 % | 0% | 0% | 46% | 0% | |
Buhalnița, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 47,3789; 26,9155
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 1 686
Nadmorská výška: 172 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Buhalnița, Rumunsko. Predpoveď počasia Buhalnița.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Buhalnița dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Buhalnița
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:24 | 20:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 15:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:46 | 21:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:56 | 22:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:50 | 23:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:47 | 25.05.2026 02:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |