Počasie Tantallon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tantallon na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
15 / 4°C
| 2.1 mm | 3 km/h |
| 5 °C | 3 °C | 05:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 06:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 12:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 18:00 |
východ slnka 04:50
západ slnka 20:37
PO HODINÁCH
západ slnka 20:37
Interaktívna mapa počasia Saskatchewan, Kanada
GPS: 50,5333; -101,8342
nadmorská výška: 417 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Tantallon, Saskatchewan, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 5 °C | 95 % | 0% | 0% | 3% | 95% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 96 % | 5 °C | 99 % | 0% | 0% | 9% | 99% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 96 % | 4 °C | 98 % | 0% | 4% | 28% | 97% | |
| 03:00
11:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 4 °C | 93 % | 0% | 0% | 66% | 90% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 98 % | 4 °C | 99 % | 0% | 13% | 83% | 98% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 99 % | 4 °C | 99 % | 4% | 14% | 91% | 99% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1015 hPa | 98 % | 5 °C | 100 % | 10% | 20% | 99% | 85% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 75 % | 8 °C | 100 % | 0% | 99% | 35% | 100% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 15 °C 14 °C |
2,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severozápadný |
1014 hPa | 56 % | 6 °C | 100 % | 0% | 10% | 95% | 100% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
1,5 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 2% | 100% | 96% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,4 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 0% | 77% | 37% | 99% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 15 °C 14 °C |
1,3 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1013 hPa | 65 % | 8 °C | 19 % | 0% | 8% | 15% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1012 hPa | 81 % | 9 °C | 67 % | 0% | 0% | 7% | 62% | |
Tantallon, Saskatchewan, Kanada - informácie
Štát: Saskatchewan, KanadaGPS súradnice: 50,5333; -101,8342
Časová zóna: America / Regina
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tantallon, Saskatchewan, Kanada. Predpoveď počasia Tantallon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tantallon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tantallon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:50 | 20:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 15:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:08 | 21:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:12 | 22:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:44 | 23:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 09:45 | 22.05.2026 01:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |