Počasie Tantallon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tantallon na 10 dní.
Utorok 26. máj
26 / 17°C
| 11.7 mm | 33 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 18:00 |
východ slnka 04:45
západ slnka 20:44
PO HODINÁCH
západ slnka 20:44
Interaktívna mapa počasia Saskatchewan, Kanada
GPS: 50,5333; -101,8342
nadmorská výška: 417 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Tantallon, Saskatchewan, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 78 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 79 % | 13 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 27 °C |
4,6 mm | 9.1 m/s33 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 63 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 20 °C 21 °C |
7,1 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1004 hPa | 84 % | 17 °C | 100 % | 0% | 5% | 13% | 100% | |
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
5,1 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 93 % | 15 °C | 100 % | 0% | 98% | 28% | 95% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,5 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 84 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 44 % | 5 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Tantallon, Saskatchewan, Kanada - informácie
Štát: Saskatchewan, KanadaGPS súradnice: 50,5333; -101,8342
Časová zóna: America / Regina
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tantallon, Saskatchewan, Kanada. Predpoveď počasia Tantallon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tantallon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tantallon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:45 | 20:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 15:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:01 | 21:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:03 | 22:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:15 | 00:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 14:59 | 26.05.2026 02:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |