Počasie Tantallon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tantallon na 10 dní.
Pondelok 25. máj
27 / 12°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 00:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 04:46
západ slnka 20:42
PO HODINÁCH
západ slnka 20:42
Interaktívna mapa počasia Saskatchewan, Kanada
GPS: 50,5333; -101,8342
nadmorská výška: 417 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Tantallon, Saskatchewan, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 77 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 62 % | 16 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 56 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 78 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 79 % | 13 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 27 °C |
4,6 mm | 9.1 m/s33 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 63 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 20 °C 21 °C |
7,1 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1004 hPa | 84 % | 17 °C | 100 % | 0% | 5% | 13% | 100% | |
Tantallon, Saskatchewan, Kanada - informácie
Štát: Saskatchewan, KanadaGPS súradnice: 50,5333; -101,8342
Časová zóna: America / Regina
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tantallon, Saskatchewan, Kanada. Predpoveď počasia Tantallon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tantallon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tantallon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:46 | 20:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 15:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:03 | 21:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:05 | 22:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:22 | 00:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:46 | 25.05.2026 02:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |