Počasie Tantallon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tantallon na 10 dní.
Sobota 23. máj
21 / 6°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 7 °C | 6 °C | 00:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 06:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 19 °C | 18:00 |
východ slnka 04:48
západ slnka 20:40
PO HODINÁCH
západ slnka 20:40
Interaktívna mapa počasia Saskatchewan, Kanada
GPS: 50,5333; -101,8342
nadmorská výška: 417 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Tantallon, Saskatchewan, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 6 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 92 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 41 % | 5 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 36 % | 5 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 63 % | 4 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 68 % | 4 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 38 % | 7 °C | 34 % | 0% | 0% | 29% | 6% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 45 % | 10 °C | 85 % | 0% | 0% | 14% | 83% | |
Tantallon, Saskatchewan, Kanada - informácie
Štát: Saskatchewan, KanadaGPS súradnice: 50,5333; -101,8342
Časová zóna: America / Regina
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tantallon, Saskatchewan, Kanada. Predpoveď počasia Tantallon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tantallon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tantallon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:48 | 20:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 15:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:05 | 21:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:09 | 22:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:34 | 23:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:30 | 24.05.2026 02:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |