Počasie Amphoe Pak Kret dnes
| 30 °C | 36 °C | 09:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 21:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 18:38
PO HODINÁCH
západ slnka 18:38
Predpoveď počasia Amphoe Pak Kret 18. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie slabý dážď, poludnie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 33 °C. Úhrn zrážok 3,3 mm. V noci najnižšia teplota 26 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Amphoe Pak Kret, Thajsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
23:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1004 hPa | 85 % | 24 °C | 100 % | 0% | 5% | 15% | 99% | |
| 05:00
00:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1004 hPa | 86 % | 24 °C | 99 % | 0% | 0% | 29% | 99% | |
| 06:00
01:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 88 % | 24 °C | 99 % | 0% | 13% | 3% | 99% | |
| 07:00
02:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 84 % | 24 °C | 100 % | 0% | 18% | 8% | 100% | |
| 08:00
03:00
| slabý dážď | 29 °C 35 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 76 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 22% | 100% | |
| 09:00
04:00
| slabý dážď | 30 °C 35 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 68 % | 23 °C | 100 % | 0% | 32% | 99% | 100% | |
| 10:00
05:00
| slabý dážď | 31 °C 36 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 64 % | 23 °C | 99 % | 0% | 48% | 49% | 97% | |
| 11:00
06:00
| slabý dážď | 32 °C 37 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 60 % | 23 °C | 99 % | 0% | 35% | 39% | 99% | |
| 12:00
07:00
| zamračené | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 59 % | 23 °C | 99 % | 0% | 10% | 27% | 99% | |
| 13:00
08:00
| dážď | 33 °C 38 °C |
0,6 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1004 hPa | 58 % | 23 °C | 99 % | 0% | 53% | 21% | 98% | |
| 14:00
09:00
| dážď | 31 °C 36 °C |
0,6 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 64 % | 23 °C | 100 % | 0% | 23% | 16% | 99% | |
| 15:00
10:00
| dážď | 32 °C 37 °C |
0,6 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1002 hPa | 63 % | 23 °C | 100 % | 0% | 28% | 23% | 100% | |
| 16:00
11:00
| dážď | 32 °C 37 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1001 hPa | 63 % | 23 °C | 100 % | 0% | 43% | 32% | 100% | |
| 17:00
12:00
| slabý dážď | 30 °C 35 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 72 % | 24 °C | 99 % | 0% | 16% | 23% | 99% | |
| 18:00
13:00
| slabý dážď | 29 °C 35 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 77 % | 24 °C | 99 % | 0% | 14% | 9% | 98% | |
| 19:00
14:00
| slabý dážď | 28 °C 34 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1003 hPa | 82 % | 24 °C | 99 % | 0% | 25% | 17% | 99% | |
| 20:00
15:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 83 % | 24 °C | 100 % | 0% | 36% | 12% | 100% | |
| 21:00
16:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 87 % | 24 °C | 100 % | 0% | 14% | 12% | 100% | |
| 22:00
17:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1006 hPa | 88 % | 24 °C | 99 % | 0% | 10% | 11% | 99% | |
| 23:00
18:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 88 % | 24 °C | 100 % | 0% | 23% | 3% | 100% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
19:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 89 % | 24 °C | 100 % | 0% | 14% | 2% | 100% | |
| 01:00
20:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1005 hPa | 89 % | 24 °C | 99 % | 0% | 7% | 3% | 99% | |
| 02:00
21:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 90 % | 24 °C | 100 % | 0% | 16% | 9% | 100% | |
| 03:00
22:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 90 % | 24 °C | 100 % | 0% | 21% | 7% | 100% | |
| 04:00
23:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1003 hPa | 91 % | 24 °C | 100 % | 0% | 26% | 20% | 100% | |
| 05:00
00:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 90 % | 24 °C | 100 % | 0% | 12% | 27% | 100% | |
| 06:00
01:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1004 hPa | 90 % | 24 °C | 100 % | 0% | 7% | 13% | 100% | |
| 07:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1005 hPa | 87 % | 24 °C | 100 % | 0% | 13% | 13% | 100% | |
| 08:00
03:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1005 hPa | 82 % | 23 °C | 100 % | 0% | 27% | 5% | 100% | |
| 09:00
04:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1006 hPa | 79 % | 23 °C | 100 % | 0% | 19% | 21% | 100% | |
| 10:00
05:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 74 % | 23 °C | 100 % | 0% | 60% | 52% | 100% | |
| 11:00
06:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
0,4 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 72 % | 23 °C | 100 % | 0% | 90% | 53% | 100% | |
| 12:00
07:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 72 % | 23 °C | 100 % | 0% | 96% | 75% | 100% | |
| 13:00
08:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
0,7 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 67 % | 23 °C | 100 % | 0% | 57% | 61% | 100% | |
| 14:00
09:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 70 % | 23 °C | 100 % | 0% | 78% | 36% | 99% | |
| 15:00
10:00
| zamračené | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 66 % | 23 °C | 100 % | 0% | 47% | 26% | 100% | |
| 16:00
11:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 69 % | 23 °C | 100 % | 0% | 49% | 19% | 100% | |
| 17:00
12:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1001 hPa | 71 % | 23 °C | 100 % | 0% | 34% | 16% | 99% | |
| 18:00
13:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1002 hPa | 75 % | 23 °C | 100 % | 0% | 14% | 15% | 100% | |
| 19:00
14:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1002 hPa | 79 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
| 20:00
15:00
| silný dážď | 28 °C 34 °C |
2,1 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 81 % | 24 °C | 100 % | 0% | 2% | 31% | 100% | |
| 21:00
16:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 88 % | 25 °C | 100 % | 0% | 8% | 25% | 100% | |
| 22:00
17:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1005 hPa | 89 % | 25 °C | 100 % | 0% | 14% | 3% | 100% | |
| 23:00
18:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 90 % | 25 °C | 99 % | 0% | 3% | 3% | 99% | |
Amphoe Pak Kret, Thajsko - informácie
Štát: ThajskoGPS súradnice: 13,9130; 100,4988
Časová zóna: Asia / Bangkok
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Počet obyvateľov: 182 926
Nadmorská výška: 8 m
Administratívna časť:
- Changwat Nonthaburi, Mueang Nonthaburi
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Amphoe Pak Kret, Thajsko. Predpoveď počasia Amphoe Pak Kret.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Amphoe Pak Kret dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Amphoe Pak Kret
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 25,9 °C | 1 | ||
| február | 27,4 °C | 1 | ||
| marec | 28,7 °C | 2 | ||
| apríl | 29,7 °C | 5 | ||
| máj | 29,1 °C | 11 | ||
| jún | 28,8 °C | 11 | ||
| júl | 28,4 °C | 12 | ||
| august | 28,3 °C | 14 | ||
| september | 27,9 °C | 16 | ||
| október | 27,9 °C | 12 | ||
| november | 27,1 °C | 4 | ||
| december | 25,6 °C | 1 |
Astronomické informácie Amphoe Pak Kret
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 19:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 06:52 | 18.05.2026 20:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |