Počasie Amphoe Pak Kret dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Amphoe Pak Kret na 10 dní.
Sobota 23. máj
31 / 26°C
| 6.7 mm | 14 km/h |
| 25 °C | 31 °C | 01:00 | |
| 26 °C | 33 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 19:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 18:40
PO HODINÁCH
západ slnka 18:40
|
|
Predpoveď počasia Amphoe Pak Kret, Thajsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,8 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 97 % | 24 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 07:00
02:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
2,7 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 94 % | 25 °C | 100 % | 0% | 16% | 2% | 100% | |
| 13:00
08:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
3,1 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1008 hPa | 73 % | 25 °C | 100 % | 0% | 13% | 4% | 100% | |
| 19:00
14:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1007 hPa | 87 % | 24 °C | 90 % | 0% | 11% | 2% | 89% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 91 % | 24 °C | 82 % | 0% | 3% | 1% | 81% | |
| 07:00
02:00
| slabý dážď | 27 °C 33 °C |
0,6 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 89 % | 25 °C | 98 % | 0% | 7% | 0% | 98% | |
| 13:00
08:00
| dážď | 32 °C 38 °C |
1,8 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1007 hPa | 68 % | 25 °C | 97 % | 0% | 26% | 3% | 96% | |
| 19:00
14:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 85 % | 25 °C | 93 % | 0% | 3% | 1% | 93% | |
Amphoe Pak Kret, Thajsko - informácie
Štát: ThajskoGPS súradnice: 13,9130; 100,4988
Časová zóna: Asia / Bangkok
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Počet obyvateľov: 182 926
Nadmorská výška: 8 m
Administratívna časť:
- Changwat Nonthaburi, Mueang Nonthaburi
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Amphoe Pak Kret, Thajsko. Predpoveď počasia Amphoe Pak Kret.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Amphoe Pak Kret dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 25,9 °C | 1 | ||
| február | 27,4 °C | 1 | ||
| marec | 28,7 °C | 2 | ||
| apríl | 29,7 °C | 5 | ||
| máj | 29,1 °C | 11 | ||
| jún | 28,8 °C | 11 | ||
| júl | 28,4 °C | 12 | ||
| august | 28,3 °C | 14 | ||
| september | 27,9 °C | 16 | ||
| október | 27,9 °C | 12 | ||
| november | 27,1 °C | 4 | ||
| december | 25,6 °C | 1 |
Astronomické informácie Amphoe Pak Kret
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 19:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:07 | 24.05.2026 00:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |