Počasie Amphoe Pak Kret zajtra
| 28 °C | 33 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 34 °C | 21:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 18:38
PO HODINÁCH
západ slnka 18:38
Predpoveď počasia Amphoe Pak Kret 19. máj 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie sa slabý dážď, večer spočiatku slabý dážď, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 4,2 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Amphoe Pak Kret, Thajsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
19:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 89 % | 24 °C | 100 % | 0% | 14% | 2% | 100% | |
| 01:00
20:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1005 hPa | 89 % | 24 °C | 99 % | 0% | 7% | 3% | 99% | |
| 02:00
21:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 90 % | 24 °C | 100 % | 0% | 16% | 9% | 100% | |
| 03:00
22:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 90 % | 24 °C | 100 % | 0% | 21% | 7% | 100% | |
| 04:00
23:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1003 hPa | 91 % | 24 °C | 100 % | 0% | 26% | 20% | 100% | |
| 05:00
00:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 90 % | 24 °C | 100 % | 0% | 12% | 27% | 100% | |
| 06:00
01:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1004 hPa | 90 % | 24 °C | 100 % | 0% | 7% | 13% | 100% | |
| 07:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1005 hPa | 87 % | 24 °C | 100 % | 0% | 13% | 13% | 100% | |
| 08:00
03:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1005 hPa | 82 % | 23 °C | 100 % | 0% | 27% | 5% | 100% | |
| 09:00
04:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1006 hPa | 79 % | 23 °C | 100 % | 0% | 19% | 21% | 100% | |
| 10:00
05:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 74 % | 23 °C | 100 % | 0% | 60% | 52% | 100% | |
| 11:00
06:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
0,4 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 72 % | 23 °C | 100 % | 0% | 90% | 53% | 100% | |
| 12:00
07:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 72 % | 23 °C | 100 % | 0% | 96% | 75% | 100% | |
| 13:00
08:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
0,7 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 67 % | 23 °C | 100 % | 0% | 57% | 61% | 100% | |
| 14:00
09:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 70 % | 23 °C | 100 % | 0% | 78% | 36% | 99% | |
| 15:00
10:00
| zamračené | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 66 % | 23 °C | 100 % | 0% | 47% | 26% | 100% | |
| 16:00
11:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 69 % | 23 °C | 100 % | 0% | 49% | 19% | 100% | |
| 17:00
12:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1001 hPa | 71 % | 23 °C | 100 % | 0% | 34% | 16% | 99% | |
| 18:00
13:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1002 hPa | 75 % | 23 °C | 100 % | 0% | 14% | 15% | 100% | |
| 19:00
14:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1002 hPa | 79 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
| 20:00
15:00
| silný dážď | 28 °C 34 °C |
2,1 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 81 % | 24 °C | 100 % | 0% | 2% | 31% | 100% | |
| 21:00
16:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 88 % | 25 °C | 100 % | 0% | 8% | 25% | 100% | |
| 22:00
17:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1005 hPa | 89 % | 25 °C | 100 % | 0% | 14% | 3% | 100% | |
| 23:00
18:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 90 % | 25 °C | 99 % | 0% | 3% | 3% | 99% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
19:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 90 % | 25 °C | 98 % | 0% | 3% | 1% | 98% | |
| 01:00
20:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 89 % | 24 °C | 99 % | 0% | 2% | 4% | 99% | |
| 02:00
21:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 88 % | 24 °C | 99 % | 0% | 10% | 14% | 99% | |
| 03:00
22:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 87 % | 24 °C | 100 % | 0% | 5% | 20% | 100% | |
| 04:00
23:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 88 % | 24 °C | 100 % | 0% | 25% | 33% | 100% | |
| 05:00
00:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 88 % | 24 °C | 99 % | 0% | 7% | 27% | 99% | |
| 06:00
01:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1003 hPa | 88 % | 24 °C | 99 % | 0% | 3% | 25% | 99% | |
| 07:00
02:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 85 % | 24 °C | 97 % | 0% | 0% | 20% | 97% | |
| 08:00
03:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 79 % | 23 °C | 95 % | 0% | 11% | 7% | 93% | |
| 09:00
04:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 72 % | 23 °C | 96 % | 0% | 14% | 15% | 96% | |
| 10:00
05:00
| zamračené | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 65 % | 23 °C | 99 % | 0% | 17% | 20% | 99% | |
| 11:00
06:00
| zamračené | 32 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 64 % | 23 °C | 100 % | 0% | 27% | 96% | 100% | |
| 12:00
07:00
| slabý dážď | 31 °C 36 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 65 % | 23 °C | 99 % | 0% | 32% | 40% | 99% | |
| 13:00
08:00
| dážď | 32 °C 37 °C |
0,4 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 60 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 8% | 99% | |
| 14:00
09:00
| silný dážď | 31 °C 36 °C |
2,3 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 66 % | 23 °C | 100 % | 0% | 90% | 85% | 99% | |
| 15:00
10:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1001 hPa | 81 % | 24 °C | 100 % | 0% | 14% | 19% | 100% | |
| 16:00
11:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1001 hPa | 80 % | 25 °C | 99 % | 0% | 1% | 9% | 99% | |
| 17:00
12:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 36 °C |
2,5 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1001 hPa | 75 % | 25 °C | 99 % | 0% | 7% | 8% | 98% | |
| 18:00
13:00
| silný dážď | 27 °C 33 °C |
1,9 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1002 hPa | 87 % | 25 °C | 100 % | 0% | 29% | 45% | 99% | |
| 19:00
14:00
| silný dážď | 27 °C 33 °C |
6,3 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 92 % | 25 °C | 100 % | 0% | 2% | 31% | 100% | |
Amphoe Pak Kret, Thajsko - informácie
Štát: ThajskoGPS súradnice: 13,9130; 100,4988
Časová zóna: Asia / Bangkok
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Počet obyvateľov: 182 926
Nadmorská výška: 8 m
Administratívna časť:
- Changwat Nonthaburi, Mueang Nonthaburi
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Amphoe Pak Kret, Thajsko. Predpoveď počasia Amphoe Pak Kret.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Amphoe Pak Kret dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 25,9 °C | 1 | ||
| február | 27,4 °C | 1 | ||
| marec | 28,7 °C | 2 | ||
| apríl | 29,7 °C | 5 | ||
| máj | 29,1 °C | 11 | ||
| jún | 28,8 °C | 11 | ||
| júl | 28,4 °C | 12 | ||
| august | 28,3 °C | 14 | ||
| september | 27,9 °C | 16 | ||
| október | 27,9 °C | 12 | ||
| november | 27,1 °C | 4 | ||
| december | 25,6 °C | 1 |
Astronomické informácie Amphoe Pak Kret
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 19:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 19:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 07:59 | 19.05.2026 21:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |