Počasie Amphoe Pak Kret týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Amphoe Pak Kret na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 21. máj
29 / 24°C
| 21.7 mm | 13 km/h |
| 26 °C | 32 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 18:39
PO HODINÁCH
západ slnka 18:39
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Amphoe Pak Kret, Thajsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
1,1 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 7% | 28% | 99% | |
| 07:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
8,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 67% | 94% | 99% | |
| 13:00
08:00
| silný dážď | 27 °C 32 °C |
6,2 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 86 % | 24 °C | 100 % | 0% | 82% | 85% | 100% | |
| 19:00
14:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
6,4 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1005 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 82% | 100% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 31 °C |
6,8 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 98 % | 24 °C | 85 % | 0% | 11% | 9% | 82% | |
| 07:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
5,4 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 97 % | 24 °C | 95 % | 0% | 25% | 2% | 93% | |
| 13:00
08:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
4,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1007 hPa | 84 % | 25 °C | 93 % | 0% | 4% | 9% | 92% | |
| 19:00
14:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
6,6 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1007 hPa | 92 % | 25 °C | 100 % | 0% | 2% | 78% | 99% | |
Amphoe Pak Kret, Thajsko - informácie
Štát: ThajskoGPS súradnice: 13,9130; 100,4988
Časová zóna: Asia / Bangkok
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Počet obyvateľov: 182 926
Nadmorská výška: 8 m
Administratívna časť:
- Changwat Nonthaburi, Mueang Nonthaburi
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Amphoe Pak Kret, Thajsko. Predpoveď počasia Amphoe Pak Kret.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Amphoe Pak Kret dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 25,9 °C | 1 | ||
| február | 27,4 °C | 1 | ||
| marec | 28,7 °C | 2 | ||
| apríl | 29,7 °C | 5 | ||
| máj | 29,1 °C | 11 | ||
| jún | 28,8 °C | 11 | ||
| júl | 28,4 °C | 12 | ||
| august | 28,3 °C | 14 | ||
| september | 27,9 °C | 16 | ||
| október | 27,9 °C | 12 | ||
| november | 27,1 °C | 4 | ||
| december | 25,6 °C | 1 |
Astronomické informácie Amphoe Pak Kret
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 19:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 19:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:11 | 21.05.2026 23:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |