Počasie Plain City dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Plain City na 10 dní.
Piatok 1. máj
18 / 2°C
| 0.0 mm | 3 km/h |
| 5 °C | 3 °C | 00:00 | |
| 2 °C | -1 °C | 06:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 15 °C | 18:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 20:26
PO HODINÁCH
západ slnka 20:26
|
|
Predpoveď počasia Plain City, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1017 hPa | 85 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1015 hPa | 37 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1012 hPa | 29 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 73 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1015 hPa | 82 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 31 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 25 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Plain City, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 41,2980; -112,0861
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6 299
Nadmorská výška: 1292 m
Administratívna časť:
- Utah, Salt Lake City
- Weber County, Ogden
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Plain City, Utah, USA. Predpoveď počasia Plain City.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Plain City dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Plain City
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 14:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 20:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 21:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 22:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:52 | 01.05.2026 06:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |