Počasie Plain City týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Plain City na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
14 / 0°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 1 °C | -1 °C | 00:00 | |
| 0 °C | -3 °C | 06:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 18:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 20:24
PO HODINÁCH
západ slnka 20:24
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Plain City, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1019 hPa | 86 % | 0 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 1% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1020 hPa | 80 % | -2 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1018 hPa | 36 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 80% | 89% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1016 hPa | 37 % | 0 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1017 hPa | 91 % | 1 °C | 38 % | 0% | 0% | 38% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 2 °C 0 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1017 hPa | 83 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 13 °C 11 °C |
2,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1017 hPa | 54 % | 4 °C | 96 % | 0% | 44% | 93% | 82% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1014 hPa | 45 % | 3 °C | 43 % | 0% | 3% | 17% | 31% | |
Plain City, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 41,2980; -112,0861
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6 299
Nadmorská výška: 1292 m
Administratívna časť:
- Utah, Salt Lake City
- Weber County, Ogden
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Plain City, Utah, USA. Predpoveď počasia Plain City.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Plain City dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Plain City
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 20:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 13:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 20:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 21:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:44 | 29.04.2026 05:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |