Počasie Plain City zajtra
| 4 °C | 3 °C | 09:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 12:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 21:00 |
východ slnka 06:30
západ slnka 20:21
PO HODINÁCH
západ slnka 20:21
Predpoveď počasia Plain City 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie dážď so snehom, poludnie spočiatku dážď so snehom, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 9 °C. Úhrn zrážok 6,7 mm. V noci prehánky dažďa so snehom. Najnižšia teplota 1 °C. Úhrn zrážok 4,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Plain City, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 2 °C | 90 % | 22% | 40% | 60% | 48% | |
| 01:00
09:00
| hmla | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 1 °C | 92 % | 42% | 70% | 68% | 39% | |
| 02:00
10:00
| dážď so snehom | 2 °C 0 °C |
0,3 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1011 hPa | 99 % | 1 °C | 96 % | 27% | 77% | 35% | 76% | |
| 03:00
11:00
| silný dážď so snehom |
2 °C 0 °C |
1,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 1 °C | 100 % | 89% | 91% | 99% | 99% | |
| 04:00
12:00
| dážď so snehom | 2 °C 0 °C |
0,8 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1012 hPa | 98 % | 1 °C | 100 % | 76% | 89% | 100% | 80% | |
| 05:00
13:00
| silný dážď so snehom |
2 °C 0 °C |
1,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1011 hPa | 98 % | 1 °C | 100 % | 10% | 65% | 100% | 100% | |
| 06:00
14:00
| silný dážď so snehom |
1 °C -1 °C |
1,1 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 98 % | 1 °C | 100 % | 2% | 90% | 100% | 100% | |
| 07:00
15:00
| dážď | 2 °C 0 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1012 hPa | 97 % | 1 °C | 100 % | 0% | 71% | 100% | 100% | |
| 08:00
16:00
| slabý dážď | 3 °C 1 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 2 °C | 100 % | 0% | 73% | 100% | 100% | |
| 09:00
17:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1013 hPa | 95 % | 3 °C | 100 % | 0% | 78% | 100% | 100% | |
| 10:00
18:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1013 hPa | 88 % | 4 °C | 100 % | 0% | 55% | 100% | 100% | |
| 11:00
19:00
| slabý dážď | 7 °C 5 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1013 hPa | 83 % | 4 °C | 100 % | 0% | 46% | 100% | 100% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1013 hPa | 78 % | 4 °C | 100 % | 0% | 43% | 100% | 100% | |
| 13:00
21:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 77 % | 4 °C | 100 % | 0% | 39% | 100% | 100% | |
| 14:00
22:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 78 % | 4 °C | 100 % | 0% | 27% | 100% | 100% | |
| 15:00
23:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 71 % | 3 °C | 100 % | 0% | 38% | 97% | 100% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 68 % | 3 °C | 100 % | 0% | 20% | 89% | 100% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 65 % | 3 °C | 100 % | 0% | 9% | 97% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 63 % | 2 °C | 99 % | 0% | 3% | 99% | 65% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 65 % | 2 °C | 100 % | 0% | 5% | 100% | 21% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 77 % | 3 °C | 96 % | 0% | 1% | 96% | 2% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1013 hPa | 81 % | 3 °C | 100 % | 0% | 3% | 92% | 98% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 86 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 90% | 100% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 91 % | 2 °C | 98 % | 0% | 0% | 46% | 97% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1014 hPa | 93 % | 1 °C | 25 % | 0% | 0% | 24% | 0% | |
| 01:00
09:00
| slabé prehánky dažďa so snehom |
2 °C 0 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1015 hPa | 96 % | 1 °C | 13 % | 0% | 0% | 12% | 1% | |
| 02:00
10:00
| silné prehánky dažďa so snehom |
1 °C -1 °C |
3,2 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1016 hPa | 95 % | 0 °C | 72 % | 43% | 63% | 14% | 6% | |
| 03:00
11:00
| silný dážď so snehom |
1 °C -1 °C |
1,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 0 °C | 86 % | 37% | 68% | 55% | 46% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 93 % | 0 °C | 43 % | 0% | 39% | 8% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 89 % | -1 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| slabé snehové prehánky |
0 °C -3 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1017 hPa | 91 % | -1 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| slabé prehánky dažďa so snehom |
-1 °C -4 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 92 % | -1 °C | 27 % | 5% | 25% | 3% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 86 % | 0 °C | 43 % | 10% | 42% | 1% | 0% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 77 % | 1 °C | 42 % | 0% | 42% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
7 °C 5 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 69 % | 1 °C | 19 % | 0% | 15% | 3% | 0% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 8 °C 6 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 68 % | 2 °C | 25 % | 0% | 10% | 17% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 58 % | 2 °C | 32 % | 0% | 8% | 30% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1018 hPa | 35 % | -2 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
Plain City, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 41,2980; -112,0861
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6 299
Nadmorská výška: 1292 m
Administratívna časť:
- Utah, Salt Lake City
- Weber County, Ogden
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Plain City, Utah, USA. Predpoveď počasia Plain City.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Plain City dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Plain City
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 13:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 20:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 21:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 22:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:33 | 27.04.2026 04:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |