Počasie Plain City pozajtra
Predpoveď počasia Plain City 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie prehánky dažďa so snehom, poludnie spočiatku prehánky dažďa so snehom, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 5,1 mm. V noci najnižšia teplota -1 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Plain City, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1014 hPa | 93 % | 1 °C | 25 % | 0% | 0% | 24% | 0% | |
| 01:00
09:00
| slabé prehánky dažďa so snehom |
2 °C 0 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1015 hPa | 96 % | 1 °C | 13 % | 0% | 0% | 12% | 1% | |
| 02:00
10:00
| silné prehánky dažďa so snehom |
1 °C -1 °C |
3,2 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1016 hPa | 95 % | 0 °C | 72 % | 43% | 63% | 14% | 6% | |
| 03:00
11:00
| silný dážď so snehom |
1 °C -1 °C |
1,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 0 °C | 86 % | 37% | 68% | 55% | 46% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 93 % | 0 °C | 43 % | 0% | 39% | 8% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 89 % | -1 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| slabé snehové prehánky |
0 °C -3 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1017 hPa | 91 % | -1 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| slabé prehánky dažďa so snehom |
-1 °C -4 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 92 % | -1 °C | 27 % | 5% | 25% | 3% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 86 % | 0 °C | 43 % | 10% | 42% | 1% | 0% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 77 % | 1 °C | 42 % | 0% | 42% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
7 °C 5 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 69 % | 1 °C | 19 % | 0% | 15% | 3% | 0% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 8 °C 6 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 68 % | 2 °C | 25 % | 0% | 10% | 17% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 58 % | 2 °C | 32 % | 0% | 8% | 30% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1018 hPa | 35 % | -2 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1019 hPa | 86 % | 0 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 1% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1020 hPa | 80 % | -2 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1018 hPa | 36 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 80% | 89% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1016 hPa | 37 % | 0 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
Plain City, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 41,2980; -112,0861
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6 299
Nadmorská výška: 1292 m
Administratívna časť:
- Utah, Salt Lake City
- Weber County, Ogden
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Plain City, Utah, USA. Predpoveď počasia Plain City.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Plain City dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Plain City
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 20:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 13:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 21:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 22:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:39 | 28.04.2026 04:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |