Počasie Derry Lough dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Derry Lough na 10 dní.
Streda 29. apríl
15 / 7°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
| 7 °C | 5 °C | 01:00 | |
| 7 °C | 6 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 21:03
PO HODINÁCH
západ slnka 21:03
|
|
Predpoveď počasia Derry Lough, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1029 hPa | 89 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1028 hPa | 90 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 91 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východný |
1026 hPa | 67 % | 8 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východný |
1024 hPa | 71 % | 8 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,2 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1023 hPa | 83 % | 6 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 9 °C 7 °C |
0,9 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 77 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 89% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
1,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 82 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
1,7 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 89 % | 9 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 100% | |
Derry Lough, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,7686; -8,9387
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Derry Lough, Írsko. Predpoveď počasia Derry Lough.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Derry Lough dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Derry Lough
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 21:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 14:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 21:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 22:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:21 | 23:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:40 | 29.04.2026 05:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |