Počasie Derry Lough dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Derry Lough na 10 dní.
Sobota 2. máj
11 / 8°C
| 0.9 mm | 24 km/h |
| 8 °C | 7 °C | 01:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 07:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 13:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 19:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 21:08
PO HODINÁCH
západ slnka 21:08
|
|
Predpoveď počasia Derry Lough, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 6 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,3 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 76 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,4 mm | 6.8 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 72 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 15% | 61% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,2 mm | 6.1 m/s22 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 80 % | 6 °C | 93 % | 0% | 15% | 93% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 93 % | 6 °C | 50 % | 0% | 31% | 41% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
7 °C 5 °C |
0,8 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 91 % | 6 °C | 79 % | 0% | 24% | 70% | 39% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
11 °C 9 °C |
0,9 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1010 hPa | 73 % | 6 °C | 78 % | 0% | 70% | 44% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 72 % | 4 °C | 36 % | 0% | 19% | 14% | 10% | |
Derry Lough, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,7686; -8,9387
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Derry Lough, Írsko. Predpoveď počasia Derry Lough.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Derry Lough dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Derry Lough
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 21:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 15:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 21:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:21 | 22:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:07 | 00:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 21:32 | 02.05.2026 05:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |