Počasie Derry Lough dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Derry Lough na 10 dní.
Pondelok 4. máj
10 / 7°C
| 0.3 mm | 28 km/h |
| 7 °C | 5 °C | 01:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 07:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 13:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 19:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 21:12
PO HODINÁCH
západ slnka 21:12
|
|
Predpoveď počasia Derry Lough, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1010 hPa | 84 % | 4 °C | 24 % | 0% | 22% | 12% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,2 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1011 hPa | 76 % | 3 °C | 84 % | 0% | 84% | 26% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,1 mm | 7.9 m/s28 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 58 % | 2 °C | 68 % | 0% | 66% | 49% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severozápadný |
1016 hPa | 60 % | 1 °C | 95 % | 0% | 95% | 10% | 0% | |
Derry Lough, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,7686; -8,9387
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Derry Lough, Írsko. Predpoveď počasia Derry Lough.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Derry Lough dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Derry Lough
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 21:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 15:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 21:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:16 | 22:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:56 | 00:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 04.05.2026 00:03 | 04.05.2026 06:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |