Počasie Derry Lough dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Derry Lough na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
12 / 7°C
| 0.6 mm | 20 km/h |
| 7 °C | 6 °C | 01:00 | |
| 7 °C | 6 °C | 07:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 13:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 21:10
PO HODINÁCH
západ slnka 21:10
|
|
Predpoveď počasia Derry Lough, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 94 % | 6 °C | 30 % | 0% | 16% | 17% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 7 °C 6 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 94 % | 6 °C | 30 % | 0% | 26% | 6% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 12 °C 10 °C |
0,5 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 71 % | 7 °C | 94 % | 0% | 86% | 35% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1018 hPa | 73 % | 7 °C | 94 % | 0% | 94% | 0% | 0% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 7 °C 6 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 95 % | 6 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
8 °C 7 °C |
0,6 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 96 % | 7 °C | 71 % | 0% | 70% | 5% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,3 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1020 hPa | 69 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 67 % | 6 °C | 94 % | 0% | 94% | 1% | 0% | |
Derry Lough, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,7686; -8,9387
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Derry Lough, Írsko. Predpoveď počasia Derry Lough.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Derry Lough dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Derry Lough
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 21:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 15:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 21:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:19 | 22:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:02 | 00:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 22:50 | 03.05.2026 05:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |