Počasie Cerrito Alto pozajtra
| 24 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 19:23
PO HODINÁCH
západ slnka 19:23
Predpoveď počasia Cerrito Alto 19. máj 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno, večer slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 0,9 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerrito Alto, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 52 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 58 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 61 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 68 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 69 % | 10 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 47 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1016 hPa | 35 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1015 hPa | 26 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 22 % | 5 °C | 8 % | 0% | 0% | 7% | 1% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 20 % | 4 °C | 16 % | 0% | 0% | 10% | 7% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 18 % | 4 °C | 31 % | 0% | 0% | 24% | 8% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 17 % | 4 °C | 32 % | 0% | 0% | 27% | 7% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 18 % | 5 °C | 65 % | 0% | 0% | 57% | 21% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 19 % | 5 °C | 56 % | 0% | 0% | 35% | 33% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 28 °C |
0,2 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 20 % | 5 °C | 70 % | 0% | 0% | 35% | 54% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 29 °C 27 °C |
0,3 mm | 5.7 m/s21 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 21 % | 5 °C | 75 % | 0% | 0% | 29% | 64% | |
| 19:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 25 °C |
0,2 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 34 % | 8 °C | 70 % | 0% | 0% | 35% | 54% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 40 % | 9 °C | 32 % | 0% | 0% | 2% | 31% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 37 % | 8 °C | 14 % | 0% | 0% | 2% | 11% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 37 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 42 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 47 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 51 % | 9 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 54 % | 10 °C | 39 % | 0% | 0% | 39% | 1% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 11 °C | 19 % | 0% | 0% | 19% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 11 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 22 % | 6 °C | 21 % | 0% | 0% | 19% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1007 hPa | 16 % | 2 °C | 74 % | 0% | 0% | 37% | 58% | |
Cerrito Alto, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,9342; -102,7800
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 2149 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
- Tepatitlán de Morelos, Tepatitlán de Morelos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerrito Alto, Mexiko. Predpoveď počasia Cerrito Alto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerrito Alto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerrito Alto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 19:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 20:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 20:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:53 | 19.05.2026 22:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |