Počasie Cerrito Alto vikend
Predpoveď počasia pre mesto Cerrito Alto na tento alebo budúci víkend.
Piatok 22. máj
29 / 17°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 21 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerrito Alto, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 35 % | 5 °C | 72 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 48 % | 6 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 15 % | 0 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západný |
1008 hPa | 18 % | 2 °C | 51 % | 0% | 0% | 43% | 15% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 45 % | 8 °C | 89 % | 0% | 0% | 3% | 88% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 60 % | 8 °C | 47 % | 0% | 0% | 0% | 47% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 29 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1013 hPa | 20 % | 4 °C | 65 % | 0% | 0% | 25% | 54% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 18 % | 2 °C | 60 % | 0% | 0% | 25% | 46% | |
Cerrito Alto, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,9342; -102,7800
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 2149 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
- Tepatitlán de Morelos, Tepatitlán de Morelos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerrito Alto, Mexiko. Predpoveď počasia Cerrito Alto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerrito Alto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerrito Alto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 20:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 20:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:08 | 23.05.2026 01:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |