Počasie Cerrito Alto zajtra
| 23 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 19:23
PO HODINÁCH
západ slnka 19:23
Predpoveď počasia Cerrito Alto 18. máj 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno, večer jasno. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerrito Alto, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 54 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 60 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 63 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 65 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 67 % | 11 °C | 5 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1015 hPa | 68 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 68 % | 10 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 61 % | 10 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 51 % | 10 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 40 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 31 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 24 % | 5 °C | 8 % | 0% | 0% | 6% | 2% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 20 % | 4 °C | 22 % | 0% | 0% | 7% | 16% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 18 % | 3 °C | 29 % | 0% | 0% | 7% | 23% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 16 % | 2 °C | 24 % | 0% | 0% | 6% | 18% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 15 % | 2 °C | 56 % | 0% | 0% | 22% | 43% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 17 % | 3 °C | 80 % | 0% | 0% | 18% | 75% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 28 °C |
0,1 mm | 5.2 m/s19 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 20 % | 4 °C | 65 % | 0% | 0% | 18% | 58% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 24 % | 5 °C | 47 % | 0% | 0% | 7% | 44% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 31 % | 7 °C | 27 % | 0% | 0% | 3% | 25% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1011 hPa | 32 % | 6 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1013 hPa | 36 % | 7 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1014 hPa | 40 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 45 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 52 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 58 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 61 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 68 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 69 % | 10 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 47 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1016 hPa | 35 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1015 hPa | 26 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 22 % | 5 °C | 8 % | 0% | 0% | 7% | 1% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 20 % | 4 °C | 16 % | 0% | 0% | 10% | 7% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 18 % | 4 °C | 31 % | 0% | 0% | 24% | 8% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 17 % | 4 °C | 32 % | 0% | 0% | 27% | 7% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 18 % | 5 °C | 65 % | 0% | 0% | 57% | 21% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 19 % | 5 °C | 56 % | 0% | 0% | 35% | 33% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 28 °C |
0,2 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 20 % | 5 °C | 70 % | 0% | 0% | 35% | 54% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 29 °C 27 °C |
0,3 mm | 5.7 m/s21 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 21 % | 5 °C | 75 % | 0% | 0% | 29% | 64% | |
| 19:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 25 °C |
0,2 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 34 % | 8 °C | 70 % | 0% | 0% | 35% | 54% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 40 % | 9 °C | 32 % | 0% | 0% | 2% | 31% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 37 % | 8 °C | 14 % | 0% | 0% | 2% | 11% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 37 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 42 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Cerrito Alto, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,9342; -102,7800
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 2149 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
- Tepatitlán de Morelos, Tepatitlán de Morelos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerrito Alto, Mexiko. Predpoveď počasia Cerrito Alto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerrito Alto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerrito Alto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 19:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 20:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 20:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:45 | 18.05.2026 21:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |