Počasie Cerrito Alto týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Cerrito Alto na tento a budúci týždeň.
Streda 20. máj
31 / 18°C
| 0.2 mm | 10 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 05:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerrito Alto, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 47 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 51 % | 9 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 54 % | 10 °C | 39 % | 0% | 0% | 39% | 1% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 11 °C | 19 % | 0% | 0% | 19% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 11 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 22 % | 6 °C | 21 % | 0% | 0% | 19% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1007 hPa | 16 % | 2 °C | 74 % | 0% | 0% | 37% | 58% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 13 °C | 43 % | 0% | 0% | 11% | 35% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 18 % | 3 °C | 20 % | 0% | 0% | 18% | 2% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 15 % | 1 °C | 43 % | 0% | 0% | 42% | 0% | |
Cerrito Alto, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,9342; -102,7800
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 2149 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
- Tepatitlán de Morelos, Tepatitlán de Morelos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerrito Alto, Mexiko. Predpoveď počasia Cerrito Alto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerrito Alto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerrito Alto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 20:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 20:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 10:02 | 20.05.2026 23:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |