Počasie Sainte-Julie dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sainte-Julie na 10 dní.
Streda 29. apríl
21 / 9°C
| 0.8 mm | 19 km/h |
| 11 °C | 8 °C | 02:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 08:00 | |
| 20 °C | 18 °C | 14:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 20:00 |
východ slnka 05:43
západ slnka 19:58
PO HODINÁCH
západ slnka 19:58
|
|
Predpoveď počasia Sainte-Julie, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 48 % | 0 °C | 58 % | 0% | 0% | 3% | 57% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 36 % | 4 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 20:00
02:00
| slabý dážď | 15 °C 13 °C |
0,8 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 63 % | 8 °C | 100 % | 0% | 20% | 43% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 11 °C 9 °C |
9,2 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 74 % | 6 °C | 100 % | 0% | 34% | 47% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
10,6 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
12,6 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1006 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 8 °C 7 °C |
5,1 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1005 hPa | 96 % | 7 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 100% | |
Sainte-Julie, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,5834; -73,3325
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 29 019
Nadmorská výška: 37 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sainte-Julie, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Sainte-Julie.
Sainte-Julie - počasie v okolí - väčšie mestá
Sainte-Julie - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sainte-Julie dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sainte-Julie
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 14:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 20:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:31 | 21:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:46 | 21:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:05 | 29.04.2026 04:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |