Počasie Sainte-Julie dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sainte-Julie na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
10 / 4°C
| 37.5 mm | 8 km/h |
| 11 °C | 9 °C | 02:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 08:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 14:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 20:00 |
východ slnka 05:42
západ slnka 19:59
PO HODINÁCH
západ slnka 19:59
|
|
Predpoveď počasia Sainte-Julie, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 11 °C 9 °C |
9,2 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 74 % | 6 °C | 100 % | 0% | 34% | 47% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
10,6 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
12,6 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1006 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 8 °C 7 °C |
5,1 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1005 hPa | 96 % | 7 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 100% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
3,4 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 96 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 4 °C 2 °C |
6,4 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 96 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
6,9 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1004 hPa | 91 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
3,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severozápadný |
1003 hPa | 97 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
Sainte-Julie, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,5834; -73,3325
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 29 019
Nadmorská výška: 37 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sainte-Julie, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Sainte-Julie.
Sainte-Julie - počasie v okolí - väčšie mestá
Sainte-Julie - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sainte-Julie dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sainte-Julie
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 19:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 14:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 20:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 21:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:44 | 21:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:12 | 30.04.2026 04:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |