Počasie Sainte-Julie dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sainte-Julie na 10 dní.
Pondelok 4. máj
14 / 4°C
| 0.8 mm | 8 km/h |
| 4 °C | 2 °C | 02:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 08:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 14:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 20:00 |
východ slnka 05:36
západ slnka 20:04
PO HODINÁCH
západ slnka 20:04
|
|
Predpoveď počasia Sainte-Julie, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 92 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,5 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1013 hPa | 86 % | 3 °C | 53 % | 0% | 16% | 51% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1012 hPa | 48 % | 2 °C | 59 % | 0% | 35% | 47% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 68 % | 4 °C | 83 % | 0% | 58% | 42% | 40% | |
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 12% | 100% | 0% | |
Sainte-Julie, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,5834; -73,3325
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 29 019
Nadmorská výška: 37 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sainte-Julie, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Sainte-Julie.
Sainte-Julie - počasie v okolí - väčšie mestá
Sainte-Julie - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sainte-Julie dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sainte-Julie
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 20:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 14:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 20:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:22 | 21:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:35 | 22:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 22:40 | 04.05.2026 06:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |