Počasie Sainte-Julie dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sainte-Julie na 10 dní.
Sobota 2. máj
5 / 3°C
| 12.3 mm | 18 km/h |
| 4 °C | 2 °C | 02:00 | |
| 4 °C | 2 °C | 08:00 | |
| 5 °C | 2 °C | 14:00 | |
| 3 °C | 1 °C | 20:00 |
východ slnka 05:39
západ slnka 20:02
PO HODINÁCH
západ slnka 20:02
|
|
Predpoveď počasia Sainte-Julie, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 4 °C 2 °C |
5,6 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1002 hPa | 97 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 1% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
2,9 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1002 hPa | 96 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
2,3 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 92 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 3 °C 0 °C |
1,5 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 97 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 97 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 71% | 0% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 4 °C 2 °C |
0,6 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 93 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 20% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 76 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 76% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 79 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 9% | 0% | |
Sainte-Julie, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,5834; -73,3325
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 29 019
Nadmorská výška: 37 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sainte-Julie, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Sainte-Julie.
Sainte-Julie - počasie v okolí - väčšie mestá
Sainte-Julie - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sainte-Julie dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sainte-Julie
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 20:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:05 | 20:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:25 | 21:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:39 | 22:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 20:28 | 02.05.2026 05:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |